Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

Επικαιροποίηση Προσωπικών Μητρώων

Προκειμένου να γίνει έλεγχος νομιμότητας πτυχίων, πιστοποιητικών γλωσσομάθειας, γνώσης υπολογιστών, επιμόρφωσης κτλ σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία, παρακαλούνται οι διευθυντές των σχολικών μονάδων καθώς και οι  εκπαιδευτικοί και διοικητικοί αρμοδιότητας ΔΔΕ Αιτ/νίας να πράξουν σύμφωνα με τα συνημμένα έγγραφα το αργότερο έως 07/02/2014.

Ιδιαίτερα παρακαλούμε τους εκπαιδευτικούς που υπηρετούν με απόσπαση σε άλλο ΠΥΣΔΕ/ΠΥΣΠΕ ή φορείς , που απουσιάζουν με κάθε είδους μακροχρόνια άδεια ή που υπηρετούν με ολική διάθεση σε Σχολικές Μονάδες Α/θμιας να επικοινωνήσουν με τους διευθυντές των σχολείων Δευτεροβάθμιας  στα οποία ανήκουν.