Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018

Κοινοποιούμε τον οριστικό Πίνακα της ειδικότητας Τεχνικός Οχημάτων των μαθητευομένων που υπέβαλαν αίτηση στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου  για το μεταλυκειακό έτος - τάξη μαθητείας Β' φάση.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.pdf)ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.pdf953 Kb

Σας ενημερώνουμε σχετικά με απόφαση λειτουργίας Τμημάτων στο Μεταλυκειακό Έτος - Τάξη Μαθητείας – Β΄ Φάση στην Π.Δ.Ε. Δυτικής Ελλάδας.

Κοινοποιούμε τον προσωρινό Πίνακα της ειδικότητας Τεχνικός Οχημάτων των μαθητευομένων που υπέβαλαν αίτηση στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου  για το μεταλυκειακό έτος - τάξη μαθητείας Β' φάση.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.xls)ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.xls28 Kb

Σας ανακοινώνουμε τους οριστικούς πίνακες για το Μεταλυκειακό έτος - Τάξη Μαθητείας του 1ου  &  2ου ΕΠΑΛ Αγρινίου.

Ανακοινώνουμε τους προσωρινούς πίνακες των επιλεγέντων μαθητευομένων για το Μεταλυκειακό έτος-  Τάξη Μαθητείας του 1ου  &  2ου ΕΠΑΛ Αγρινίου.