Παρασκευή, 27 Απριλίου 2018

Οριστικός Πίνακας μεταλυκειακού έτους - τάξης μαθητείας

Κοινοποιούμε τον οριστικό Πίνακα της ειδικότητας Τεχνικός Οχημάτων των μαθητευομένων που υπέβαλαν αίτηση στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου  για το μεταλυκειακό έτος - τάξη μαθητείας Β' φάση.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.pdf)ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.pdf953 Kb

Απόφαση Λειτουργίας Τμημάτων στο Μεταλυκειακό Έτος - Τάξη Μαθητείας – Β΄ Φάση στην Π.Δ.Ε. Δυτικής Ελλάδας

Σας ενημερώνουμε σχετικά με απόφαση λειτουργίας Τμημάτων στο Μεταλυκειακό Έτος - Τάξη Μαθητείας – Β΄ Φάση στην Π.Δ.Ε. Δυτικής Ελλάδας.

Πίνακας μεταλυκειακού έτους τάξης μαθητείας

Κοινοποιούμε τον προσωρινό Πίνακα της ειδικότητας Τεχνικός Οχημάτων των μαθητευομένων που υπέβαλαν αίτηση στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγρινίου  για το μεταλυκειακό έτος - τάξη μαθητείας Β' φάση.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.xls)ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ.xls28 Kb

Οριστικοί πίνακες μαθητείας 1ου και 2ου ΕΠΑΛ Αγρινίου

Σας ανακοινώνουμε τους οριστικούς πίνακες για το Μεταλυκειακό έτος - Τάξη Μαθητείας του 1ου  &  2ου ΕΠΑΛ Αγρινίου.

Προσωρινοί Πίνακες Επιλεγέντων στη Μαθητεία των ΕΠΑΛ

Ανακοινώνουμε τους προσωρινούς πίνακες των επιλεγέντων μαθητευομένων για το Μεταλυκειακό έτος-  Τάξη Μαθητείας του 1ου  &  2ου ΕΠΑΛ Αγρινίου.