Βράβευση για το νέο μας ιστότοπο

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του 6ου Διαγωνισμού Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστότοπων.

Ο νέος μας ιστότοπος κατέλαβε το 3ο Βραβείο στην κατηγορία: Υποστηρικτές δομές εκπαίδευσης (ΚΕΠΛΗΝΕΤ, ΕΚΦΕ, ΣΣΝ, ΚΠΕ, ΚΕΣΥΠ, ΚΕΔΔΥ, Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων, Αγωγής Υγείας, Περιβαλλοντικής Εκπ/σης, Πολιτιστικών Θεμάτων), Διοικητικές Μονάδες Διευθύνσεων Εκπ/σης και Περιφερειακών Διευθύνσεων.

Δείτε όλα τα αποτελέσματα του Διαγωνισμού στο συνημμένο αρχείο.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (14η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_αποτελέσματα-6.pdf)Όλα τα αποτελέσματα359 Kb