Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

"Μαθητοτυπία" του 2ου ΕΠΑΛ Αγρινίου (2ο τεύχος)

Για δεύτερη χρονιά η συντακτική ομάδα του σχολείου εκδίδει το 2ο τεύχος της "Μαθητοτυπίας".
Συγχαίρουμε τους μαθητές του σχολείου για τη συμμετοχή τους στην συγγραφή άρθρων και τις καθηγήτριες κα Ξένου Εύη, κα Μιχοπάνου Ρένα που καθοδήγησαν τους μαθητές για την σύνταξη του 2ου τεύχους της εφημερίδας μας, όπως και τον κ. Μπόβολο Δημήτριο για την τεχνική υποστήριξη του.
Οι δραστηριότητες αυτές πραγματοποιούνται οικειοθελώς και ανιδιοτελώς από τους καθηγητές αφιερώνοντας προσωπικό τους χρόνο. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στον κ. Κωστούλα Φώτιο, Πρόεδρο του Παναιτωλικού που χρηματοδότησε πέρυσι το 1ο τεύχος και χάρη σε αυτόν εξασφαλίστηκε η συνέχεια!!!
Ευελπιστούμε για την επανάληψη της προσπάθειας.
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (μαθητοτυπία2.pdf)Μαθητοτυπία271 Kb