Ο Διευθυντής Δ.Ε Αιτωλοακαρνανίας δέχεται στο γραφείο της Δ/νσης κατόπιν ραντεβού κάθε Τρίτη και Πέμπτη 12:30 π.μ. - 14:00 μ.μ. Για ραντεβού καλέστε στο τηλέφωνο 2631050060.
Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. από σχολείο σε σχολείο για το διδακτικό έτος 2024-2025
Αποσπάσεις-Τοποθετήσεις | 25-07-2024 | Hits:84
Μονιμοποιήση νεοδιόριστων μελών ΕΕΠ - ΕΒΠ ΔΔΕ Αιτωλοακαρνανίας
Διορισμοί-Μεταθέσεις-Μετατάξεις | 16-07-2024 | Hits:210
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΔ ΓΕΛ/ΕΠΑΛ - ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΥ ΜΔ - ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Πανελλήνιες | 09-07-2024 | Hits:123
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
Αναπληρωτές-Ωρομίσθιοι | 09-07-2024 | Hits:71
ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΔΕ ΓΙΑ ΤΟ …
71426_2024 Ενημέρωση σχετικά με συμπληρωματική προ…
Ανάληψη υπηρεσίας εκπαιδευτικών Δ.Ε. στις 28-06-20…
Χρονοδιάγραμμα Υπηρεσιακών Μεταβολών σχ. έτους 202…
Μονιμοποίηση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών ΔΔΕ Αιτωλο…
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙ…
ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΕΠ - ΕΒΠ
59838_2024 Οργάνωση και διεξαγωγή των εισαγωγικών …
Επιμορφωτικό σεμινάριο για ηλεκτρολόγους εκπαιδευτικούς
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Επιμορφώσεις-Συνέδρια-Ημερίδες
- Δημοσιεύτηκε στις Κυριακή, 10 Ιουνίου 2012 10:56
Οι ηλεκτρολόγοι Σχολικοί Σύμβουλοι Αττικής διοργανώνουμε επιμορφωτικό σεμινάριο, μετά την με αρ. πρωτ. 6909/8-5-2012 έγκριση της Περιφερειακής Διεύθυνσης Π&Δ Εκπαίδευσης Αττικής, με θέμα «Ελεγχόμενες ανορθώσεις με τη βοήθεια του λογισμικού Matlab/Simulink».
Το σεμινάριο απευθύνονται στους ηλεκτρολόγους εκπαιδευτικούς όλων των κλάδων και θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20 Ιουνίου 2012 στο Ε.Μ.Π. (Πολυτεχνειούπολη - Ζωγράφου Ηρώων Πολυτεχνείου 9, Νέα Κτίρια Ηλεκτρολόγων, 1ος όροφος, αίθουσα υπολογιστών αρ. 3). Το σεμινάριο θα λάβει χώρα τις ώρες 10:30 – 12:30 και θα επαναληφθεί με το ίδιο αντικείμενο τις ώρες 15:00 – 17:00, ώστε να έχουν τη δυνατότητα να το παρακολουθήσουν οι εκπαιδευτικοί τόσο των πρωινών ΕΠΑΛ, όσο και των απογευματινών ΕΠΑΣ και των εσπερινών ΕΠΑΛ .
Οι ενδιαφερόμενοι ηλεκτρολόγοι εκπαιδευτικοί πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή στο σεμινάριο μέχρι και τη Τετάρτη 13 Ιουνίου 2012 στο email του Σχ. Συμβούλου Πάγκαλου Σταύρου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση το χρόνο δήλωσης συμμετοχής. Στην αίτηση συμμετοχής θα αναφέρονται ονοματεπώνυμο, ειδικότητα-κλάδος, σχολείο, στοιχεία επικοινωνίας και σε ποιο από τα δύο δίωρα είναι επιθυμητή η παρακολούθηση του σεμιναρίου.
Περισσότερα στα συνημμένα έγγραφα.