Παρασκευή, 26 Απριλίου 2024

Χρονοδιάγραμμα Μαθητικών Διαγωνισμών

• 80ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»: α)Υποβολή δηλώσεων μαθητών μέχρι και 01/11/2019 β) Γραπτή εξέταση 9/11/2019

Συγχαρητήρια επιστολή στα Εκπαιδευτήρια ΠΑΝΟΥ, για την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης.

Μια ακόμη σημαντική επιτυχία προστέθηκε στα αθλητικά και εκπαιδευτικά δρώμενα του Ν. Αιτωλοακαρνανίας, που μας κάνει υπερήφανους και χαρούμενους.

Πρόκειται για την πρόκριση της ομάδας  καλαθοσφαίρισης μαθητών των Εκπαιδευτηρίων Πάνου στην Τελική Φάση του σχολικού πρωταθλήματος και στην κατάκτηση της Δεύτερης (2) θέσης  στην Ελλάδα

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές, προπονητή, τον Διευθυντή κι όλους τους καθηγητές , τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και όλους τους αφανείς συντελεστές αυτού του μεγάλου επιτεύγματος.

Ευχόμαστε στους μαθητές καλή σχολική πρόοδο και πολλές αθλητικές επιτυχίες.

Ο Διευθυντής Δ.Ε. Αιτωλοακαρνανίας

Χρήστος Κ. Καζαντζής

**Δείτε επίσης... από την Ομάδα Φυσικής Αγωγής Αιτωλοακαρνανίας.