Πέμπτη, 2 Μαΐου 2024

Ενδοσχολική επιμόρφωση-επιμορφωτικές συναντήσεις

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γυμνασίου Καλυβίων, στα πλαίσια άσκησης εσωτερικής εκπαιδευτικής πολιτικής, διοργάνωσε ενδοσχολική επιμόρφωση-παιδαγωγική συνάντηση, στα Γραφεία της Β' ΕΛΜΕ στο Αγρίνιο, τη Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2012, με θέμα "Αντιμετώπιση παραβατικών συμπεριφορών μαθητών".

Η συνάντηση οργανώθηκε σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο Σχολικών Δραστηριοτήτων κ. Καλογερά Παύλο και την ψυχολόγο κα Τσουφλίδου Πόπη, η οποία υπήρξε κεντρική εισηγήτρια.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων ευχαριστεί θερμά τους συντελεστές της συνάντησης καθώς και τη Β' ΕΛΜΕ για τη φιλοξενία.