Μήνυμα
  • Cache καθαρίστηκε (6.44MB)

Συμπληρωματική Αίτηση – Δήλωση εκπαιδευτικών Δ.Ε. για τοποθέτηση σε εναπομείναντα οργανικά κενά

Καλούμε τους εκπαιδευτικούς των κλάδων ΠΕ06 (Αγγλικής), ΠΕ07 (Γερμανικής) και ΠΕ86 (Πληροφορικής) που παραμένουν στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. και συμπεριλαμβάνονται στους πίνακες του επισυναπτόμενου εγγράφου (με αριθ. πρωτ. Φ.ΠΥΣΔΕ/53/17-06-2021), εφόσον επιθυμούν να τοποθετηθούν στα εναπομείναντα οργανικά κενά των ανωτέρω κλάδων να υποβάλουν την επισυναπτόμενη Αίτηση – Δήλωση Τοποθέτησης (Συμπληρωματική) το αργότερο μέχρι και την Τρίτη 22 Ιουνίου 2021.