Πέμπτη, 25 Απριλίου 2024

Ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο - Σχολείο και εξαρτήσεις

Το Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του νομού Αιτωλοακαρνανίας, το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας περιφερειακής Ενότητας Αιτωλοακαρνανίας "ΟΔΥΣΣΕΑΣ", ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου Γυμνασίου Αγρινίου και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Αγρινίου σας καλούν στις 24 Φεβρουαρίου 2013 στις 17:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 2ου, 6ου Γυμνασίου Αγρινίου να παρακολουθήσετε την ημερίδα με θέμα: "Ασφαλή πλοήγηση στο Διαδίκτυο – Σχολείο και εξαρτήσεις".

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (afisa.jpg)Αφίσα0 Kb
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ_ 3ου ΓΥΜΝ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ.doc)Πρόσκληση0 Kb