Παρασκευή, 26 Απριλίου 2024

Έκφραση συγχαρητηρίων

Ο Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και η Ομάδα Φυσικής Αγωγής Έβρου θέλουν να εκφράσουν τα θερμά τους συγχαρητήρια στην ομάδα πετοσφαίρισης του 2ου ΓΕΛ Ναυπάκτου καθώς και στους συνοδούς καθηγητές Φυσικής Αγωγής κ. Τρουμπούκη Ευανθία και κ. Τσιάκα Γρηγόριο, για την άψογη παρουσία τους κατά την συμμετοχή τους στον αγώνα του Σχολικού Πρωταθλήματος Πετοσφαίρισης που διεξήχθη στην Αλεξανδρούπολη στις 19/4/2013.

Τους ευχαριστούμε θερμά για το ήθος και το αθλητικό πνεύμα που επέδειξαν αποδεικνύοντας το πραγματικό νόημα των Σχολικών Αγώνων.

Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΜΑΔΑΣ Φ.Α. ΕΒΡΟΥ       Ο Δ/ΝΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΕΒΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ                               ΖΙΑΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ