Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2024

Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Σχολών Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων ακαδημαϊκού έτους 2022-2023.

Σας γνωρίζουμε ότι αναρτήθηκε στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του Λιμενικού Σώματος :
www
.hcg.grη προκήρυξη διαγωνισμού εισαγωγής ιδιωτών στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-
ΕΛ.ΑΚΤ.καιΔοκίμωνΛιμενοφυλάκων,ακαδημαϊκούέτους2022-2023μετοσύστηματων
Πανελλαδικών Εξετάσεων. Οι υποψήφιοιθα πρέπει να ενημερωθούν από το διαδίκτυο σχετικά με τον
τρόπο συμπλήρωσης και υποβολής της Αίτησης –Υπεύθυνης Δήλωσης, τα απαιτούμενα δικαιολογητικά
τις ημερομηνίες υποβολής τους και τις απαιτούμενες διαδικασίες.