Τετάρτη, 24 Απριλίου 2024

Χρονοδιάγραμμα Μαθητικών Διαγωνισμών

• 80ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»: α)Υποβολή δηλώσεων μαθητών μέχρι και 01/11/2019 β) Γραπτή εξέταση 9/11/2019

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Γενικού Λυκείου Ναυπάκτου, απευθύνουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στους μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας Αγγελίνα Μπανιά, Φοίβο Κανταρτζή, Σοφία Καραγιώργου και Κώστα Βασιλόπουλο, οι οποίοι συμμετείχαν και προκρίθηκαν στην 3η και τελική φάση του πανελλήνιου διαγωνισμού αστρονομίας που θα γίνει στο Βόλο 11/3/2018.

Ο Διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων απευθύνουν ένα μεγάλο ευχαριστώ, στον εκπαιδευτικό κ. Δρίβα Αργύρη, που με μεράκι και ιδιαίτερο ενδιαφέρον ενθάρρυνε και προετοίμασε τους μαθητές συμβάλλοντας στην επιτυχία τους.
Ευχαριστούμε θερμά επίσης τους γονείς των μαθητών μας για την εμπιστοσύνη που μας δείχνουν και τη συναίνεσή τους να συμμετέχουν τα παιδιά τους σε σχολικές δραστηριότητες.

Ο Δ/ντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου