Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2024

Διάκριση ιστοτόπων σχολείων της Αιτωλοακαρνανίας

Εκτός από τη βράβευση του νέου μας ιστοτόπου στον 6ο Διαγωνισμό Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστότοπων με το 3ο βραβείο, εξίσου σημαντικές επιτυχίες κατάφεραν κι άλλα σχολεία της Αιτωλοακαρνανίας.

Συγκεκριμένα:

1. το ΕΠΑΛ Μεσολογγίου κατέκτησε το 3ο Βραβείο στην Κατηγορία ΓΕΛ-ΕΠΑΛ

2. στο Γυμνάσιο Παναιτωλίου απονέμεται Έπαινος στην Κατηγορία Γυμνάσια

3. Επίσης Έπαινος απονέμεται ατο Μουσικό Γυμνάσιο-Λυκ Τάξεις Αγρινίου στην Κατηγορία Γυμνάσια.

Επίσης αξίζει να αναφερθεί ότι και το Γυμνάσιο Λεπενούς μόλις για 0.5 δεν πήρε Έπαινο.

Συγχαρητήρια αξίζουν σε όλους τους συναδέλφους για την προσπάθεια που κατέβαλαν ώστε να επιτύχουν την πολύ σημαντική διάκριση στο διαγωνισμό με τις ιστοσελίδες των σχολείων τους, αλλά και σε όσους άλλους υπέβαλαν συμμετοχή.

Τέλος να σημειωθεί ότι στο Διαγωνισμό υπήρξαν 665 έγκυρες συμμετοχές.