Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024

Ημερίδα με θέμα "Οριοθέτηση και χειρισμός εφήβων"

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης δια του Υπευθύνου Σχολικών Δραστηριοτήτων, οι Σύλλογοι εκπαιδευτικών του 2ου και 6ου Γυμνασίου Αγρινίου και οι Σύλλογοι Γονέων και κηδεμόνων των σχολείων συνδιοργανώνουν ημερίδα με θέμα "Οριοθέτηση και χειρισμός εφήβων".

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στις 3 Δεκεμβρίου 2012 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 2ου - 6ου Γυμνασίου Αγρινίου και ώρα 17:00 με κεντρική ομιλήτρια της κα Πόπη Τσουφλίδου,  Ψυχολόγος στο Κέντρο Διαφοροδιάγνωσης, Διάγνωσης και Υποστήριξης Ειδικών Εκπαιδευτικών Αναγκών (ΚΕΔΔΥ) Μεσολόγγι - Πύργο.