Τετάρτη, 17 Απριλίου 2024

Ημερίδα για τους χαρισματικούς μαθητές

Πραγματοποιήθηκε με ιδιαίτερη επιτυχία η ημερίδα που συνδιοργάνωσε η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης δια του Υπευθύνου Σχολικών Δραστηριοτήτων και το Μουσικό Σχολείο Αγρινίου με θέμα: "Μαθητές με υψηλές ικανότητες, χαρίσματα και ταλέντα: ο ρόλος του εκπαιδευτικού στην επισήμανση και υποστήριξή τους στο σχολικό πλαίσιο".

Η ημερίδα πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του Μουσικού Σχολείου Αγρινίου, από την κυρία Γκαρή Αικατερίνη Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Κοινωνικής Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Αθηνών, την Παρασκευή 8 Φεβρουαρίου 2013 και ώρα 18.00.

Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (talenta.pdf)Δελτίο τύπου0 Kb